Kariéra

Bezedná miska

Bezedná miska je jeden z největších e-shopů v oblasti krmiv pro domácí zvířata a chovatelských potřeb.
Vznikli jsme před téměř 10 lety jako rodinná firma a zakládáme si na férovosti, vstřícnosti a přátelské atmosféře.

Volné pozice:

Specialista marketingu

Náplň práce:
  • Správa sociálních sítí (Facebook, Instagram, Youtube) - tvorba obsahu ve spolupráci s externí agenturou
  • Správa produktů na e-shopu (přidávání nových, editace stávajících, …)
  • Správa webových stránek, aktualizace informací, tvorba obsahu
  • Komunikace s externími dodavateli ohledně správy kampaní, SEO a vývoje e-shopu
  • Zadávání a kontrola grafických výstupů v oblasti přípravy tiskovin, bannerů, reklamních předmětů, roll-upů, apod.
  • Budování brandingu
  • Plánování, organizace a spoluvytváření marketingových kampaní
Naše požadavky:
  • Min. SŠ vzdělání, se zaměřením na marketing (výhodou)
  • Alespoň minimální praxe v oblasti marketingu, ideálně na obdobné komplexní pozici
  • Znalost sociálních sítí
  • Znalost grafického programu např. Photoshop, příp. Canva pro SoMe výhodou, ale není podmínkou
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Aktivní zájem o vývoj trendů v marketingu, ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost, schopnost dotahovat věci do konce
Co nabízíme:
  • Práci v mladém a přátelském kolektivu
  • Zajímavé a motivační finanční ohodnocení s odměnami
  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Školení a teambuildingy
  • Stálou nabídku kávy na pracovišti
  • Obědy za velmi výhodné ceny
  • Možnost občasné práce z domova
V případě zájmu o tuto pozici prosím pošlete svůj životopis na e-mail: kariera@bezednamiska.cz

Expedient e-shopu / Skladník / Balič

  • Budete pracovat na našem moderním expedičním pracovišti, v nově postavené budově skladu vybaveném moderními systémy, které vám usnadní práci

  • Základní vzdělání
  • Jazykové znalosti (Čeština - Mírně pokročilá)
  • Spolehlivost
  • Dobře organizovánou práci
  • Zaškolení
  • Práci na hlavní pracovní poměr (možnost pracovat i na částečný úvazek, nebo formou pracovní dohody)
  • Práci ve dvousměnném provozu, střídání ranních a odpoledních vždy po týdnu
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Bonusy/prémie
  • Pracovní oblečení
  • Služby závodního lékaře
  • 3 sick-days za rok
  • Výborné závodní stravování za symbolických 20,- Kč.
  • Nástup možný ihned
Místo pracoviště - U Pekáren 1645/1, Praha, Hostivař.
V případě zájmu nás prosím kontaktujte prostřednictvím e-mailu: kariera@bezednamiska.cz